Smeg boca za blender BGF01ID EK000606723
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
PREMIUM VISA POGODNOST: Plati Premium VISA karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Besplatna dostava osim za dostavu u stan i uslugu "Ključ u ruke"! Ponuda vrijedi do 01.06.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 59,00 €
- Cijena
- 55,99 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Boca za ponijeti
Pribor za: Blender
Boca od 600 ml/20 OZ za korištenje s blenderom BLF01. Dodatak omogućuje pripremu vašeg osobnog smoothieja u pokretu. Uključeno u paket: boca, poklopac i grlić od tritana, jedinica s oštricama od nehrđajućeg čelika. Može se prati u perilici posuđa: boca, poklopac, grlić.
TEHNIČKI PODACI
| TIP | |
| Obitelj: | Pribor |
| Obiteljska grupa: | Miješalica |
| Tip: | Boca za ponijeti |
| EAN kod: | 8017709230753 |
| LOGISTIČKE INFORMACIJE | |
| Visina: | 245 mm |
| Dimenzije proizvoda (V x Š x D): | 245 x 85 x 85 mm |
| Neto težina: | 0,340 kg |
| Bruto težina: | 1,000 kg |
| Tip proizvoda | Dodatna oprema |
| Brand | Smeg |
| Namijenjeno | Blender |